GETFIT DÜNYASI

Get Fit Dünyası ile her zaman daha iyisini elde etmek için motive olacak,
sizler içindüzenli olarak yenilediğimiz sistemle çalışacak ve
sporu hayatınızınvazgeçilmez bir parçası haline getireceksiniz.

Beslenme

Besin her şeyden önce bir enerji kaynağıdır ve verimli bir spor için enerjinizin yeterli olması gerekir.

Fitness

Kalıcı değişim için Get Fit (Body Assesment Report) ölçümleri sonuçlarına göre kişiye özel program uygulanacaktır

Uyku

Vücudun antrenmana hazırlık için ihtiyacı olan dönemdir. İyi uyumak, masaj ile bedensel rahatlamayı sağlamak antrenmandan en iyi sonucu elde etmek için önemlidir.

Fitness
Spor egzersizle uğraşanlar fit olmayı vücudun orantılı ve kuvvetli olmasını belirtmek ayrıca sağlıklı yaşam sürmek için kullanılan bir sistemdir.
Cardio
Cardio vücudunuzun yağ oranını azaltmak ya da dengelemek için yapılan koşu, bisiklet benzeri aletlerle yapılan eğzersiz sistemidir.
Yoga
Yoga, mutlu ve aydınlık bir insan olma yolunda yol gösteren bir yaşam biçimidir.Bedeni, zihni veruhu bir bütün halinde eğiten, bireyin kendini tanımasını sağlayan, kişisel gelişim yoludur.
Fonsiyonel Antreman
Tüm kas gruplarını çalıştırmaya yönelik interval antrenman biçimi ile uygulanan metabolizmayıhızlandıran, yap yakımını arttıran ve sıkılaşmanıza yardımcı olan grup egzersizidir.
Reformer Pilates
Pilates, bedenin dengeli tutulmasına yardımcı olan ve omurgayı
Spinning
Hem eğlenecek hem de kısa sürede forma gireceksiniz Spinning sizi müzikle bütünleştiren özelolarak tasarlanmış sabit bisikletlerle yapılan, 500-700 kalori yakmanızı sağlayan grup dersimizdir.
Personal Training
Egzersiz programınıza en uygun şekilde hazırlanan beslenme programı ile beslenme alışkanlıklarınızı kontrol altında tutabilecek bir sistemdir.
Cross Fit
Zorlu ve yoğun uygulama koşulları sebebiyle korkutucu gözükebilen Crossfit sporunun en iyi avantajı, yapılan antrenmanların kısa sürede vücutta kendini göstermesidir.
Zumba
Son dönemlerin en trend dersi GETFİT Sports Club ta sizlerle buluşuyor. Latin dansı adımları veaerobik hareketlerle bütünleşen dersimizde hem eğlenecek hem de form kazanacaksınız.

Hemen randevu formunu doldur
GET Fit ailesine katılmak için ilk adımı at.

Kulübümüzdenden sizi arayalım ve bizi ziyaret etmek istediğiniz günü ve saati birlikte belirleyelim.Geldiğinde sizi isminizle karşılayalım ve fit bir hayat tarzı hakkında sizi bilgilendirelim.
RANDEVU AL